ساندویچ پانل مناسب

فاکتور های مهم در انتخاب ساندویچ پانل مناسب

امروز بازار استفاده‌ از ساندویچ پانل ها چنان رونقی یافته و چنان استقبالی از این مصالح ساختمانی جدید می شود که به موازات آن نیز شرکت های مختلفی وارد عرصه تولید و ارائه ساندویچ پانل مناسب شده اند و یک بازار رقابتی نزدیکی را رقم زده اند. وقتی رقابت باشد قطعا بر سر کیفیت و بسیاری از فاکتورهای مهم دیگر نیز دقت می شود تا جایگاه بهتری به نسبت رقبا در این بازار کسب نمایند.

اما یک چیز مسلم وجود دارد و آن این است که شرکت های مختلف ارائه کننده ساندویچ پانل متعدد و گسترده هستند و اگر در انتخاب شرکت ارائه کننده آن اشتباه کنید بطور حتم در انتخاب ساندویچ پانل مناسب نیز دچار اشتباه خواهید شد.

ساندویچ پانل مناسب

فاکتور های مهم در انتخاب ساندویچ پانل مناسب

 

در واقع بین کیفیت ساندویچ پانل ها و انتخاب ساندویچ پانل مناسب با شرکت ارائه کننده آن رابطه مستقیمی وجود دارد. رابطه مستقیم از این بابت وجود دارد که هر چه شرکت ارائه کننده ساندویچ پانل از فوم و ورق های خوب و با کیفیت در ساخت ساندویچ پانل استفاده کرده باشد به همان میزان شما در دسترسی به ساندویچ پانل مناسب راحت تر خواهید بود.

از طرف دیگر دستگاه های تولید ساندویچ پانل نیز بسیار اهمیت دارند چون اگر که دارای استانداردهای جهانی لازم و مورد تاییدی نباشند، قادر به تولید ساندویچ پانل مناسب نیستند و در پروسه تولیدشان شاهد ساندویچ پانل هایی خواهیم بود که به هنگام نصب با مشکلاتی اعم از برش و قالب بندی نامناسب و… که نتیجه استفاده از دستگاه های تولید ساندویچ پانل غیر استاندارد است مواجه خواهید شد و همچنین عایق مناسبی هم نخواهد بود.

امروز در بازار پرتعداد شرکت های ارائه کننده ساندویچ پانل، معدود شرکت های چون شرکت مدرن پانل وجود دارند که ارائه دهنده ساندویچ پانل های با کیفیت، متناسب با استانداردهای جهانی هستند و کیفیت محصولات ساندویچ پانل آنها به جهت برخورداری از استانداردهای جهانی در مقایسه با بسیاری از شرکت های همکار که غالبا از دستگاه های چینی و بی کیفیت تولید ساندویچ پانل استفاده‌ می کنند، کامل و بی نقص هستند.

ساندویچ پانل مناسب

لذا از آنجائیکه ساختار طراحی و تولید ساندویچ پانل ها به صورت دو لایه ورق و یک عایق در میانشان شکل گرفته است، می توان با انتخاب جنس مواد و متریال هر یکی از این دو بخش تشکیل دهنده ساندویچ پانل ها به انتخاب ساندویچ پانل مناسب و شرکت ارائه دهنده آن دست پیدا  کرد.

مثلا از آن جائی که غالبا ورق ساندویچ پانل ها از مواد و متریال هایی چون ورق گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک ساخته می شوند، نیازسنجی و سپس انتخاب یکی از این ۳ می تواند علاوه بر کاهش هزینه های شما با خرید ساندویچ پانل باعث بهبود فرآیند ساخت سازه و ساختمان گردد.

مثلا ورق آلوزینک یکی از بهترین ورق ها برای ساخت ساندویچ پانل است که طول عمر بالایی هم دارد. علاوه بر این نوع فوم نیز ویژگی های ساندویچ پانل مناسب شما را رقم می زند مثلا اگرکه قرار است محیط یک عایق جدی حرارت باشد، بطور قطع ساندویچ پانل با عایق پلی اورتان بهترین گزینه خواهد بود.

بر این اساس در شرکت مدرن پانل ترتیباتی اتخاذ گردیده که علاوه بر مشاوره، در جهت ارائه ساندویچ پانل مناسب مخاطبان و مشتریان این شرکت عمل شود.

امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پلی‌اورتان
مقالات

پلی اورتان چیست؟

پلی‌اورتان یا پلی یورتان از دسته مواد شیمیایی میباشد که از برهمکنش پلی ال با دی ایزوسیانات به دست می آید.اولین بار این مواد توسط

ادامه مطلب »
ساخت سرد خانه
ساندویچ پانل سردخانه ای

راهنمای ساخت سردخانه

راهنمای ساخت سردخانه سردخانه چیست ؟سرد خانه ها سازه هایی هستند که به صورت دائمی یا موقتی ساخته میشود ومیتوان آن هارا مانند یک یخچال

ادامه مطلب »