ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از متریال آماده ، قابل استفاده در نمای ساختمان ها  محسوب میشود.این ساندویچ پانل های دیواری از دو لایه ورق که در میان آن فوم تزریق شده است تشکیل میشوند.عمدتا از ساندویچ پانل ها در طرح ها و ابعادهای گوناگونی که تولید میشود در جهت پوشش دیوارها یا نمای ساختمانی استفاده میکنند.

انواع ورق ساندویچ پانل دیواری

1)ورق ساندویچ پانل دیواری گالوانیزه که از جنس آلوزینک و آلومینیوم تولید میشود.

این ورق با توجه به استفاده کردن از آلوزینک علاوه بر خواص ضد زنگ بودن آلومینیم، از مقاومت بسیار بالا و خوردگی بسیار پایین و قیمت مقرون به صرفه برخوردار میباشد.

 این ساندویچ پانل دیواری گالوانیزه گزینه ای مناسب براي دیوارها و پارتیشن هاي داخلي در پروژه هاي متنوع با ضخامت 4 الي 6 سانتی متر میباشد. كه دارای دو رو ورق آلوزينگ ، دو رو گالوانیزه و يا يك رو آلوزينگ از بیرون و يك رو گالوانیزه از داخل ساخته شده است.

ساندویچ پانل های دیواری دارای یک لایه مرکزی،از فوم عایق هستند که گستردگی این فوم ها نسبت به پانل های سقفی، دورو صاف و سرد خانه ای بیشتر است.این لایه های مرکزی میتوانند از جنس  فوم پلی اورتان (PUR)  یا پلی ایزوسیونات ، پلی استایرن سخت، الیاف معدنی مانند پشم سنگ و پشم شیشه باشد. هر یک از این مواد ویژگی خاصی را به همراه دارند که باعث تمایز آن ها نسبت به دیگری است.

کاربرد ساندویچ پانل دیواری

 از ساندویچ پانل های دیواری می توان برای پوشش دیوار سوله های ورزشی و صنعتی، دیوار اتاق عمل و آزمایشگاه ها، کانکس های پیش ساخته، ساختمان های ویلایی و سرد خانه ها استفاده کرد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری

این ساندویچ پانل های دیواری از عرض های مفید یک متر و غیر مفید یک و سه دهم متر طراحی می شوند.  طول این محصول 10 متر و ضخامت این پانل ها  ۴ الی ۱۰ سانتی متر هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *