ایمنی ساختمان

آتش سوزی در مجتمع تجاری کرمان

باز هم نبود ایمنی ساختمان و استاندارد در ایران منجر به آتش سوزی گردید . در تاریخ 23 آذر ماه مجتمع تجاری کرمان دچار حریق شد در این مجتمع تجاری که شامل 8 طبقه است بیش از 100 واحد تجاری وجود دارد که اکنون تنها بخشی از آنها فعالیت خود را از سر گرفته اند .

جهانشاهی سخنگوی سازمان آتش نشانی کرمان گفت: بررسی علت اصلی حادثه همچنان ادامه دارد. اما آنچه مسلما در وقوع این حادثه بی تاثیر نبود، وضعیت ساختمان و نبود ایمنی ساختمان و عدم توجه مدیران به رفع نواقصی بود که قبلا در این زمینه به آنها اشاره کرده بودیم.

مغازه داران و کسبه این برج تجاری آسیب ظاهری ساختمان و عدم اعتماد عمومی به امنیت ساختمان را دلیل عدم استقبال مردم برای ورود به ساختمان و خرید آن عنوان کردند  ، برخی از کسبه آسیب دیده نیز به دلیل کمبود ظرفیت و موقعیت برای جابجایی مغازه در این فصل از سال، نبود بیمه مغازه، عدم پاسخگویی و عدم پیگیری مدیران ساختمان برای بررسی وضعیت موجود از مشکلات فراروی خود میدانند.

امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پلی‌اورتان
مقالات

پلی اورتان چیست؟

پلی‌اورتان یا پلی یورتان از دسته مواد شیمیایی میباشد که از برهمکنش پلی ال با دی ایزوسیانات به دست می آید.اولین بار این مواد توسط

ادامه مطلب »
ساخت سرد خانه
ساندویچ پانل سردخانه ای

راهنمای ساخت سردخانه

راهنمای ساخت سردخانه سردخانه چیست ؟سرد خانه ها سازه هایی هستند که به صورت دائمی یا موقتی ساخته میشود ومیتوان آن هارا مانند یک یخچال

ادامه مطلب »