گروه صنعتی مدرن پانل

گروه صنعتی مدرن پانل

blank

آدرس : تهران صادقیه بلوار فردوس شرق روبروی مرکز خرید ابگینه پلاک ۳۹۶ واحد 10

گروه صنعتی مدرن پانل

اهداف

به نقل از مدرن پنل: اهداف یک سازمان پاسخ به سوال “شما چه کاری انجام می دهید؟” نیست. این به طور معمول بر روی محصولات ، خدمات و مشتریان متمرکز است. برای روشن کردن باید به این سوال پاسخ دهد “چرا کاری که انجام می دهید مهم است؟”
سازمان ها باید اهداف خود را روشن کنند. و کارمندان سازمان باید اهداف را الهام بخش و انگیزشی بدانند. به طور خلاصه ، این علتی است که سهم فرد را در جامعه از طریق کار مشخص می کند. مشاغل برای سودآوری وجود دارند. اما آنها برای ایجاد تغییر نیز وجود دارند. از طریق کار ، افراد می توانند تغییر ایجاد کنند. آنها می توانند بخشی از میراث معنادار باشند.
کار باید هدفمند باشد. باید احساس معنی دار شود. برای روشن شدن ، این باید دلیلی باشد که در زندگی مردم تغییر ایجاد کند. باید در ایجاد دنیا به مکانی بهتر کمک کند. وقتی کارمندان احساس می کنند کارشان معنادار است ، عملکرد شغلی ، تعهد و تعامل بیشتری نشان می دهند – و در نتیجه رفاه را افزایش می دهند.
طول آن را کوتاه کنید
بنابراین یک هدف چگونه به نظر می رسد؟ مهمتر از همه ، آن را مختصر بیان کنید. فقط چند کلمه. بنابراین کارمندان می توانند آن را به خاطر بسپارند. و ، از آن برای راهنمایی اقدامات روزمره آنها استفاده کنید.

برای خرید انواع ساندویچ پانل سقفی ، دیواری و پلی اورتان و همچنین اطلاع از قیمت ساندویچ پانل با 02144004900 تماس بگیرید.

مشاوره لازم دارید؟ به ما پیام بدید